gra w muzeum dla dzieci

Gra w Muzeum Narodowym

Niech Twoje dziecko przeniesie się w świat zagadek, wyzwań i zabawy połączonych z kulturą Krakowa. Zapraszamy do oddziałów Muzeum Narodowego w Krakowie – Pałacu Biskupa Erazma Ciołka oraz EUROPEUM. W każdym z nich czekają różnorodne scenariusze dopasowane do wieku i zainteresowań Solenizantów i Jubilatów.

Każdy z obiektów posiada niepowtarzalną atmosferę i zapewnia atrakcyjne rozwiązania urodzinowe.

Pałac Biskupa Erazma Ciołka
Podczas gry dzieci rozwiązują różnego rodzaju zadania i zagadki oraz odkrywają niezwykłe miejsce, jakim jest Pałac Biskupa Erazma Ciołka. Urodzinowa gra terenowa trwa dwie godziny i uczestniczy w niej ok. 15 dzieci. Każdorazowo scenariusz jest modyfikowany ze względu na wiek graczy. Każdą grupą opiekuje się animator.
EUROPEUM
Głównym celem gry jest zapoznanie dzieci w wieku szkolnym ze sztuką i kulturą europejską, zmieniającą się na przestrzeni siedmiu wieków.
Podczas edukacyjnej gry dzieci rozwiązują zagadki i wykonują zadania związane z ówczesną twórczością, modą i życiem codziennym w różnych krajach Europy. Urodzinowa gra terenowa trwa dwie godziny i uczestniczy w niej ok. 15 dzieci. Każdorazowo scenariusz jest modyfikowany ze względu na wiek graczy. Każdą grupą opiekuje się animator.

Gra terenowa w Krakowie dla dzieci

Gra terenowa w Krakowie

GRA MIEJSKA czyli edukacja i zabawa w plenerze (impreza w formie gry terenowej/podchodów, wzbogacona o elementy edukacyjne). Możliwość dobrania scenariusza do zainteresowań dzieci.

Klienci Magenta Group — zaufali nam: