gra miejska klimat prl

W klimacie absurdów PRL

W pewien jesienny dzień Profesor „P” postanowił uruchomić wehikuł czasu i przenieść uczestników gry do epoki Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Gracze będą musieli zmierzyć się z zasadami systemowymi, przyjąć do wiadomości, że władza ma zawsze rację i zdobyć reglamentowane produkty – mierząc się po drodze z wieloma przeciwnościami losu. Każda drużyna będzie musiała odnaleźć podziemne struktury pomocy wzajemnej, pokonać biurokratyczne procedury i metodą „kombinowania” zdobyć to, czego aktualnie będzie potrzebować. Uwaga! Władza nie śpi: „Kto nie z Mieciem, tego zmieciem, a kto z Władziem, tego zgładziem”!

gra miejska morderstwo igora

Morderstwo Igora

W jesienną noc znika Igor K., jeden z czołowych biznesmenów w Polsce. Podejrzenie pada na grupę uczestników gry miejskiej, którzy muszą przejść serię zadań, wyzwań i przesłuchań, aby udowodnić swoją niewinność i znaleźć przestępcę. Jeśli nie będą działać wspólnie – zostaną skazani. Mogą liczyć wyłącznie na siebie, ponieważ nie wiedzą, kto w tej grze jest ich sojusznikiem, a kto wrogiem; kto im pomaga, a kto wręcz przeciwnie, przeszkadza w oczyszczeniu się z zarzutów…

gra miejska olimpiada sportowa

Olimpiada sportowa

Sportowe zmagania, zadania teambuildingowe, a także zagadki logiczne – to wszystko podczas sportowej olimpiady, w której wygrać można złote medale, zdjęcie na podium oraz uwielbienie tłumów! Od teraz faulowanie staje się domeną popularnych gier zespołowych, jak np. piłka nożna. Zawodnicy nie muszą się więcej obawiać kontuzji, ponieważ będą otoczeni wytrzymałym balonem, w którym mogą toczyć się, odbijać, zderzać i biegać, upadając w wyjątkowo zabawny sposób – sprawdźcie sami!

gra miejska fort boyard

Fort Boyard

Niezdobyty dotąd, stary fort, kryjący wiele tajemnic i nutka rywalizacji… Ten, kto odkryje wszystkie zagadki tego miejsca, zdobędzie sławę i otrzyma skarb. Zanim to jednak nastąpi, śmiałkowie zostaną podzieleni na kilka drużyn i wyruszą na spotkanie z przygodą. Celem działań jest złamanie szyfru i zdobycie twierdzy, a uczynić to można jedynie wygrywając z czasem, a ponieważ „czas to pieniądz”, w konsekwencji liczyć się będą złoto, szczęście i kilka tajemniczych kluczy…

gra miejska krakowskim targiem

Krakowskim targiem

Krakowskim Targiem (gra z elementami zwiedzania Krakowa)
Dawno temu, w starym mieście Krakowie, wśród gwaru ludu, hucznych zabaw i królewskich włości, swój żywot wiodły zacne rody kupieckie. Konkurowały między sobą nieprzerwanie – o towary, ceny i względy mieszkańców Krakowa. Mieszczanie zmęczeni odwieczną wojną kupiecką napisali do króla skargę, aby ten swym nakazem pogodził zwaśnione rody. Władca okrutnie przejęty doniesieniami poddanych postanowił ukarać kupieckie rodziny odbierając im znaczną część dobytku i skazując na wędrówkę.

Klienci Magenta Group — zaufali nam: